ОБЕРЕЖНО, ОЖЕЛЕДИЦЯ!
Найчастіше причиною нещасного випадку є необережність. Взимку люди часто травмуються через ожеледицю.
Ожеледиця - це тонкий шар льоду на поверхні землі, що утворюється після відлиги або дощу в результаті похолодання, а також замерзання мокрого снігу і крапель дощу. Під час ожеледиці трапляються переломи променевої кістки, ключиці, забиття плечової кістки, переломи кісток гомілки і ушкодження зв’язкового апарату гомілковостопного і колінного суглобів, черепно-мозкові травми. Щоб запобігти ушкодженню здоров’я під час ожеледиці громадянам необхідно дотримуватись наступних правил безпеки:
<
...
Читать дальше »